Dárky-Darceky.sk E-shop s darčeky

e-shop Login

Dárky-Darčeky.sk Šport a fitness, chudnutie Začni nový život dnes s fitness náramkom GOBE!

Začni nový život dnes s fitness náramkom GOBE!

náramok GoBeExistuje mnoho prekážok, ktoré je treba prekonať pri presadzovaní zdravého životného štýlu – občas sme lenivý, chýba nám oddanosť alebo jednoducho nevieme osvedčené postupy, pokiaľ ide o životosprávu, naše zdravie alebo fitness rutinu. Pointa je v samotnom základe a prístupe v oblasti zdravia, čo môže byť obtiažne. Jedna vec je jasná: my všetci potrebujeme štrukturovaný plán s trvalou motiváciou, ktorá nám pomôže dosiahnuť naše ciele. Práve Healbe Gobe môže byť tou správnou podporou, keď je treba začať nahrádzať nezdravé návyky tými zdravými.

Čo môže Gobe ponúknuť?

Healbe Gobe má automatickú správu kalórií /to znamená, že vypočítava a sleduje kalórie spotrebované a spálené/ a tiež sleduje a ponúka doporučenia týkajúce sa úrovne hydratácie, kvality spánku, srdečnej frekvencie a úroveň aktivity. Náramok získava fyziologické údaje cez vašu kožu a tieto informácie sú analyzované, spracovávané a prezentované pomocou grafov a čísiel. Healbe Gobe nasníma jednotlivé telesné parametre a pomôže vám lepšie pochopiť, ako fungujú vaše telesné funkcie, reakcie na niektoré potraviny a aktivity. Aj keď sa prejedáte, nevypijete dostatok vody, necvičíte alebo máte nedostatok spánku chytrý GOBE vám pomôže identifikovať nedostatky vo vašej dennej rutine a ponúknuť doporučenie, ktoré pomáhajú tieto problémy vyriešiť.

Tento náramok nie je okamžité riešenie pre tých, ktorí chcú schudnúť, alebo byť zdravší, ale môže to byť nástroj, ktorý vám pomôže zostať na správnej ceste, ktorú ste si zvolili.

Healbe Gobe: Ako to funguje?

Healbe Gobe je prvý a jediný nositeľný prístroj, ktorý dokáže merať príjem kalórií a hladinu hydratácie cez kožu. Gobe bol vyvinutý v Rusku odborníkmi z rôznych oblastí: endokrinológia, psychológia, matematika. Prístroj využíva patentovanú technológiu Healbe™, ktorá dodáva komplexný pohľad na celé vaše telesné zdravie.

Gobe ma tri senzory, ktoré zhromažďujú informácie o vás:

  • Senzor Impedance /Odpor kože/
  • Akcelerometr (Počet krokov a celkové fyzické aktivity)
  • Piezo snímače tlaku (Tepová frekvencia / puls)

Pouze FLOW ™ technologia môže merať príjem kalórii cez kožu tým, že číta hladinu glukózy v bunkách.

Čelo prístroja zobrazuje čas, pulz, energetickú balanciu /rozdiel medzi spotrebovanými kalóriami a spálenými/ úroveň hydratácie a počet krokov. Náramok sa dá použiť tiež ako budík, ktorý vás zobudí prostredníctvom vibračného signálu behom REM fáze spánku, ktorá vám pomôže cítiť sa sviežo po nočnom odpočinku. Mobilná aplikácia Healbe GOBE je k dispozícií pre iPhone a Android zariadenie a poskytuje okamžitý prístup k analýze GOBE za súčasného zdravia vášho tela.

Aké parametre náramok Gobe ukazuje?

výpočet kalorií„jesť zdravšie, piť viacej vody, viacej cvičiť, dobre spať a žiť bez stresu“ - všetky tieto body sú základné tipy pre zdravie. Žiadny z nich nie je zložitým konceptom, viac menej môže byť náročné, dôsledne sledovať tieto parametre. Aplikácia zobrazuje údaje o energetickej bilancii, úrovni hydratácie, pulzu, kvalite spánku a úrovni stresu. Môžete vidieť odpovedajúce ikony týchto parametrov v hlavnom menu aplikácie.

Energia

Nájdenie rovnováhy medzi skonzumovanými kalóriami a spálenými kalóriami je základným prvkom pre fit a zdravá telo. Gobe meria obe parametre energetickej balancie – příjem kalorií, rovnako ako spálené kalórie. Prístroj meria množstvo energie zo získaného jedla, rovnako ako udržuje informácie o spálených kalóriách pri cvičení a pri metabolických procesoch, ako je trávenie.

Healbe Gobe bude merať a analyzovať váš príjem kalórií a spálených kalórií automaticky, ale pre presnejšie výsledky, môžete potvrdiť svoje jedla v rámci mobilnej aplikácie.

Hydratácia

Udržať si hydratáciu je životne dôležité pre zdravie vášho tela, dehydratácia môže spôsobiť únavu, suchú kožu, zvýšený pocit hladu, poruchy trávenia a problémy s kardiovaskulárnym systémom. Pitná voda môže zlepšiť činnosť mozgu, posilniť telo a zrýchliť váš metabolizmus, hlavne keď ide o spalování kalorií (spaľovanie tukov). Healbe Gobe nepretržite a automaticky monitoruje hladinu hydratácie a bude vám pripomínať, ak sa hladina hydratácie zníži.

Pulz

je veľmi dôležité sledovať vašu tepovú frekvenciu behom fyzickej aktivity, hlavne ak si prajete schudnúť. Healbe Gobe sleduje tep 24/7 a tieto metriky sa používajú pri analýze kvality vašeho spánku a úrovni zaťaženia vášho tela stresom.

Spánok

Prvú vec, ktorú ľudia majú tendenciu obetovať, keď majú veľa nedokončenej práce a málo času, je práve spánok. I keď sa môže stať, ako najlepšie riešenie časovej núdze, ale obetovať spánok vedie k veľkým zdravotným problémom. Okrem zhoršenia kvality života, nedostatok spánku môže viesť k zvýšenému výskytu riziku cukrovky, mrtvice a obezity, spolu s ďalšími závažnými zdravotnými problémami.

Gobe meria kvalitu spánku tým, že sleduje srdečnú frekvenciu fyzického pohybu, keď ste v kľude. Aplikácia poskytne doporučenie o tom, ako dlho by ste mali spať podľa vášho životného štýlu a ako ste dobre spali predošlú noc.

Stres

Normálna hladina stresu môže pomôcť splniť každodenné problémy a dosiahnuť svojich cieľov. Nadmerné množstvo stresu po dlhú dobu, môže byť viac než škodlivé. Náramek Gobe meria pulz, fyzickú aktivitu, kvalitu spánku a analyzuje hladinu stresu po celý deň. Uvidíte úroveň stresu na stupnici od 1 do 5. 1 znamená žiadny stres 5 znamená vysoké napätie.

Pochopenie toho, ako vaše telo reaguje na aktuálny životný štýl je oveľa ľahšie pokiaľ máte nad tým kontrolu a vidíte hodnotu v nastavení svojho chovania. Denná správa zahrňuje svoje celkové hodnoty, spolu s kalóriami v porovnaní so spálenými kalóriami vám pomôže zostať motivovanými a pomôže vám nájsť cestu k zdravšiemu životnému štýlu.

Healbe Gobe zaisťuje monitorovanie a výsledky v reálnom čase, ktoré vám pomôžu stať sa silnejším, šťastnejším a zdravším.

fitness náramok

Váš náramok Gobe !

Vezmite prosím na vedomie, náramok Healbe Gobe bol vyvinutý a spracovaný tak, aby poskytol informácie o podmienkach a trendoch vo fyzikálnom stave vášho tela. Healbe Gobe nie je určený pre použitie ako zdravotnícky prostriedok a nesmie byť používaný k diagnóze, liečbe alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Tiež dodávame, že by nemal byť používaný ako náhrada za odbornú lekársku pomoc. Healbe Gobe meria základné charakteristiky vašeho tela pomocou unikátnej technológie a algoritmu, aby vám poskytol presne údaje / vrátane spotrebovaných a spálených kalórii, počet krokov aj vzdialenosti, energetickú bilanciu, kvalitu spánku, úroveň stresu a rýchlosť srdca.
Ale presnejšia analýza závisí na presnosti osobných údajov, ktoré ste vložili do svojho profilu a či používate chytrý náramek GOBE správne. Healbe doporučuje vždy požiadať o radu lekára alebo iného kvalifikovaného zdravotníckeho odborníka s prípadnými otázkami, ktoré môžete mať ohľadom vášho zdravotného stavu, stravy alebo fitness programu.